بازاریابی محتوا در سال 2019

ده مورد مهم در بازاریابی محتوا در سال 2019

ده مورد مهم در بازاریابی محتوا در سال 2019

بازاریابی محتوا در سال 2019 بسیار مهم خواهد بود. تنظیمات کمپین های بازاریابی محتوا و استراتژی های محتوا در حال تغییر است. کاربران می خواهند محتوای تعاملی، علامت های تجاری با چهره معتبر و دوست داشتنی و تجربه کاربری بهتری باشد.

فیلم ها و پادکست ها کاربران را قادر می سازند که سبک های مختلف را در سال 2019 تجربه کنند و در برخی از شرکت ها به زودی اکثر پشتیبانی مشتریان را به دست می آورند. این یک سال هیجان انگیز برای محتوا است. در این مقاله، ما 10 سبک مهم ترین 10 روندهای بازاریابی محتوا را برای 2019 فهرست می کنیم.

  1. محتوای طولانی Deluxe Long-Form

هر دو موتور جستجو و خوانندگان تمایل به محتوای طولانی دارند. سال 2019 سال محتوا به اصطلاح فرم طولانی خواهد بود – یعنی محتوای با بیش از 2000 کلمه. متون طولانیتر به احتمال زیاد کاربران خود را به طرز خوبی از ساختار، عمیق و متون خوبی در مورد یک موضوع ارائه می دهند، از جمله ارزش افزوده از منابع قابل اعتماد. آنها احتمال بیشتری پیدا می کنند که در محتوای طولانی مدت باشند که تنها با تحقیقات و زمان قابل توجهی ایجاد می شود.

ساختار، پاراگرافها، سرفصلها و البته متن اصلی خود همیشه باید با ذهن مخاطب شما ایجاد شود: چه سوالاتی ممکن است کاربر در مورد یک موضوع داشته باشد؟ قبل از اینکه کاربر حتی از آنها بپرسد، باید بتوانید به این سؤالات در متن پاسخ دهید.

به عنوان یک بازاریاب محتوا یا محتوا، هدف شما باید «چگونه میتوانم به کاربر کمک کنم؟» اگر این سوال را در نظر داشته باشید، به طور خودکار محتوای SEO کامل را ایجاد خواهید کرد. موتورهای جستجو در درک قصد جستجو از یک کاربر بهتر می شوند و بنابراین احتمال دارد مقالات ثانوی را به شدت رتبه بندی کنند. مطالعات همچنین نشان می دهد که مقالات بیشتر در شبکه های اجتماعی بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند.

در سال 2018 اینترنت با مقالات وبلاگ، پست های رسانه های اجتماعی و مقالات کوتاه که در یک صفحه قابل مقایسه در چندین صفحه یافت می شد، غرق شده است. در سال 2019، یک استراتژی محتوا باید بر مقالات کمتر، اما به طور منظم و تنها با اطلاعات مورد مطالعه تمرکز می شود.

از همه مهمتر، در سال 2019، بازاریابی محتوا را از متون دور خواهیم کرد و بیشتر به سمت ویدیو، پادکست و chatbots.

  1. بازاریابی تصویری

بازاریابی تصویری بزرگترین پتانسیل را در سال 2019 ارائه می دهد. گزارش 2017 توسط Animoto نشان می دهد که 64 درصد مشتریان پس از تماشای فیلم ها در فیس بوک، خریداری می کنند. براساس این نظرسنجی، هنگام تصمیم گیری در مورد خرید، سه از چهار کاربر تحت تأثیر ویدیوها در رسانه های اجتماعی قرار می گیرند. فیلم ها نیز راحت ترین راه برای شناختن یک شرکت در وب است.

چرا ویدیوها، وبینارها و کانالهای تأثیرگذار بر روی YouTube محبوب شده اند؟ به سادگی، کاربران اعتبار و شفافیت در یک برند ارزش دارند. فیلم ها از متن متنوع تر هستند و مشارکت آنها بالاتر است. افرادی که به طور مستقیم به بینندگان خود در جلوی دوربین صحبت می کنند ارتباط برقرار می کنند و از کلمات و تصاویر بهتری نسبت به پیام های تبلیغاتی ظاهر می شوند.

نتظار می رود فیلم ها تا سال 2021 به میزان 82 درصد از ترافیک اینترنتی جهانی را تشکیل دهند.

در بازاریابی ویدئویی، کلیپهای ویدئویی کوتاه اطلاعاتی فرصت دارند که به یک گروه هدف کاملا جدید در یوتیوب و جستجوی گوگل مراجعه کنند. مطمئنا مهم است که بهترین کیفیت تصویر و ارائه را قبل از اینکه دوربین باید معتبر، قابل تشخیص و دلسوز باشد، تضمین می کند

  1. پادکست ها

2019 همچنین می تواند سال پادکست ها باشد. با حدود ده میلیون جوان، شنوندگان ثروتمند با قدرت خرید و میل به نام تجاری، پتانسیل مشخصی برای بازاریابی پادکست وجود دارد. برندها می توانند با استفاده از محتوای صوتی بیشتر کاربران را جذب کنند و نام تجاری را به وضوح به آگاهی گروه هدف از طریق تبلیغات در سری های پادکست محبوب تبدیل کنند.

بازاریابی پادکست به طور کامل مشکلی ندارد – گوش دادن به پادکست نیاز به زمان دارد، در حالی که هرکسی می تواند به سرعت به یک ویدیو نگاه کند و زیرنویس را بخواند. اکثر پادکست ها به صورت موازی با یک فعالیت دیگر – اغلب با رانندگی یک ماشین شنیده می شود، بنابراین نمی توان آن را به عنوان محتوا به راحتی مصرفی و snackable طبقه بندی کرد. Podcast-Hype احتمالا به یک آهستگی شروع خواهد شد، اما نباید دست کم گرفت.

  1. رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از سریع ترین کانال های در حال حرکت است و در سال 2019 باید توجه زیادی به کاربران داشته باشد. یک روند قوی از فیس بوک به سوی رسانه های صوتی و تصویری کوتاه مدت مانند Instagram و Whatsapp وجود دارد. این به ویژه برای مخاطبان جوان (16 تا 30 ساله) و همچنین برای تأثیرگذار است.

برای محتوا به خوبی در نمایش مشخصات عمومی، باید معتبر و شخصی باشد. شبکه سازی و ارتباط برقرار کردن با سایر حساب ها همان قدر مهم است که ارتباط شخصی با کاربران – به عبارت دیگر تعهد فعال است. داستان ها باید با پست های سریع و منظم بیان شوند. تداوم، بازی و صحت عناصر کلیدی است.

  1. موبایل

تحرک “روند” زمان ما است. اکثر کاربران از یک دستگاه تلفن همراه برای تماشای فیلم ها در اینترنت، فروشگاه، اطلاع رسانی و در تماس با دیگران استفاده می کنند. با توجه به مطالعات، در سه سال، گوشی های هوشمن

محتوای موبایل باید فشرده، خنده دار و اصلی باشد و همچنین به اندازه کافی معتبر باشد تا بتواند کاربران را سریعا متقاعد کند. فقط پس از آن کاربر میخواهد نگاه دقیقتری به صفحه نمایش کوچک داشته باشد. گام دوم این است که چگونه محتوای تلفن همراه را به کانال های دیگر گسترش دهید.

بازاریابی محتوا

6-“UX پادشاه است”

2019 همه چیز مربوط به نیازهای کاربران با فرمت های مختلف، برنده شدن اعتماد آنها و دادن نام تجاری به یک تصویر مثبت است. مهمتر از همه، بازاریابی محتوا باید یک چیز را ایجاد کند: یک تجربه کاربری خوب. در آینده، محتوای ملموس به وضوح با قیمت و کیفیت به عنوان ویژگی های مهم یک محصول خواهد رسید.

گوگل، نمایش مشخصات عمومی و فیس بوک هر دقیقه موتور جستجو و الگوریتم های خبری خود را بهینه سازی می کند تا به پیشرفت بیشتر تجربه کاربر و جذب کاربران پاسخ دهد.

 مزیت: هنگامی که یک کاربر با محتوای آن ارتباط برقرار می کند، به طور خودکار برای مدت طولانی قابل مشاهده است و در رسانه های اجتماعی نمایش داده می شود. نحوه استفاده از اینترنت در حال تغییر است. مردم بیشتر و بیشتر از جستجوی صوتی به جای ورود متن استفاده می کنند. به عنوان مدیران بازاریابی محتوا، شما باید با این روند سازگاری داشته باشید و بیشتر در محتوای صوتی مناسب برای رفع نیازهای کاربر مربوطه سرمایه گذاری کنید. این به ویژه برای جستجوگرها و جستجوی وب درست است.

  1. لحظات میکرو: محتوای درست در زمان مناسب

بازاریابی محتوا

لحظات کوچک لحظات کوتاهی است که مشتریان به دنبال اطلاعات، ارائه یا کمک به خرید هستند. به عنوان مثال، زمانی که به گوشی هوشمندی نگاه می کنم تا نزدیکترین سوپر مارکت را ببینم، لحظه ای که من برای گوشی هوشمند می گیرم، لحظه ای کوچک است و فرصتی عالی برای بازاریابان است.

“این ها لحظاتی هستند که ما (مشتریان بالقوه) خواهان کمک به اطلاع رسانی در انتخاب و تصمیم گیری ما هستیم. برای بازاریابان، این لحظات یک دعوت باز برای شرکت هستند. و آنها لحظاتی هستند که باید آماده باشند. “(منبع)

لحظه های میکرو استفاده از استراتژی های بازاریابی را هدف قرار می دهد. مشتری برای ارائه پیشنهادات از شرکت های مناسب جستجو می کند و احتمالا از مناسب ترین و سریعترین پیشنهادات پیروی می کند. کلیک کجا در فرم مناسب ارائه می شود کلیک کنید.

گوگل بین چهار نوع لحظه های میکرو را تشخیص می دهد:

گوگل چند نکته را برای به دست آوردن مشتری در یکی از این نقاط دست انداز:

آماده باشید:“این ها لحظاتی هستند که ما (مشتریان بالقوه) خواهان کمک به اطلاع رسانی در انتخاب و تصمیم گیری ما هستیم. برای بازاریابان، این لحظات یک دعوت باز برای شرکت هستند. و آنها لحظاتی هستند که باید آماده باشید. “

وجود داشته باشید: به عنوان یک نام تجاری در سراسر یک سفر جستجوی کاربر حضور داشته باشید.

مفید باشید: با محتوا مربوط به هر چهار نوع نمایش جستجو – چه این علاقه خرید و یا جستجو برای اطلاعات است.

سریع باشید: با پیشنهاد خود سریعتر از دیگران باشید.

لحظات لحظه ای بخشی از بازاریابی تلفن همراه است و محتوای مکرر مناسب را می توان به سرعت و به راحتی در شبکه های اجتماعی ارائه کرد. لحظه های میکرو در درجه اول بر روی دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شوند و تقاضای اطلاعات جزئی مربوطه را می دهند. این می تواند پاسخ فوری با یک پیوند به یک سوال وارد شده یا گفتاری باشد، یا یک متن کوتاه و متناسب با ساختار یافته در یک موضوع.

  1. بازاریابی محتوای متقابل

در سال 2019 ایجاد محتوا دیگر نباید کار خالص بخش بازاریابی شرکت باشد. از مدیرعامل به کارآموز، هر کارمند حداقل باید برخی از ورودی ها را در فرآیند ایجاد محتوایی جریان دهد. چرا؟

هر بخش و هر کارمند باید با روش های مختلف و در بخش های مختلف سفر مشتری مقابله کند. بنابراین، بخش های مختلف نیازهای و نیازهای مشتریان را در این لحظه خاص می دانند. یک رویکرد احتمالی برای ایجاد محتوا به عنوان یک تیم متقابل می تواند چنین باشد:

تیم بازاری نقش جدیدی از مدیران محتوا را بازی می کند و مدیریت ورودی آن را از همه ایستگاه های دیگر شرکت می گیرد.

در همکاری با منابع انسانی، IT، فروش، مدیریت حساب، محتویات مربوطه می تواند از افرادی باشد که روزانه با گروه هدف در منطقه خود ارتباط برقرار می کنند.

ایده های احتمالی:

مقالات وبلاگ، فیلم ها و یا پادکست های شرکت به طور منظم مردم را به عنوان یک نام تجاری ملموس، ترویج تعامل مستقیم با مشتریان  است و سهم قابل توجهی در شفافیت و اعتماد شرکت دارد.

  1. همکاری محتوا با مارک های دیگر و تأثیرگذار

مارک هایی مانند Uber و Spotify، که با همکاری مشتریان لیست پخش آهنگ های مورد علاقه خود را در حالی که در حال حرکت هستند، راه را نشان می دهند. همکاری دو مارک و یا همکاری با یکی از عوامل تأثیرگذار محتوای جدیدی را ایجاد می کند که می تواند به چندین کانال برای هر دو گروه هدف پخش شود و مخاطبان بسیار وسیع تر را در بر بگیرد. تمرکز: رسیدن به مهم این است که شما شرکت هایی را انتخاب کنید که مناسب شما هستند بدون اینکه در رقابت مستقیم با یکدیگر قرار گیرند. در هر صورت، هر دو طرف در تخصص بازاریابی خود یکدیگر را تکمیل می کنند.

بهترین مثال مثال: Red Bull، یک غول بازاریابی واقعی و GoPro، که تجهیزات فنی مناسب برای پروژه Joint Stratos را ارائه دادند.

اشکال احتمالی همکاری:

مصاحبه های پادکست با کارشناسان

مطالعات موردی همکاری

رسانه های اجتماعی “Takeovers”، که در آن افراد مشهور از کانال رسانه های اجتماعی شرکت استفاده می کنند. مثال خوبی است اما واتسون، که اولین ویرایشگر مهمان کانال های اینستاگرام ملی Geographics به عنوان فعال و فعال حقوق زنان در بین المللی روز جهانی زن شد.

  1. هوش مصنوعی

chatbots در حال آمدن است آنها اطلاعات را به اشتراک می گذارند و به سوالات پاسخ می دهند و به عنوان دستیار های مجازی بیشتر و هوشمندتر می شوند. آنها در زمینه خدمات مشتری بسیار مفید هستند

آنها با صرفه جویی در هزینه، هرگز در تماس با مشتریان آزاردهنده یا بی صبری نیستند، و آنها در سراسر ساعت ارائه می دهند. Chatbot خوب می تواند سوالات باز پاسخ دهد که در آن “بله” یا “نه” کافی نیست و با استفاده از پردازش زبان طبیعی (NLP) برای پیدا کردن بهترین پاسخ به سوالات متداول است. برخی از شرکت ها از ارتباطات مشتریان در کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک استفاده می کنند. chatbot می تواند به تمام پیام های معمولی مانند فیس بوک، واتساپ و اسکایپ یکپارچه شود. پیاده سازی آن در وب سایت شما نیز یک راه خوب برای مشتریان است تا به سرعت با یک شرکت ارتباط برقرار کنید.

یک نظرسنجی نشان داده است مشتریان ترجیح می دهند با ابزارهای ارتباطی چت کنند. chatbots بسیار مثبت هست و توانایی برقراری ارتباط با یک “کارمند” را از طریق چت به ویژه راحت و سریع پیدا می کنند.

نتیجه

بازاریابی محتوا در سال 2019 با توجه به تکنولوژی و UX، یک گام بزرگ رو به جلو را در پیش رو خواهد داشت. شرکت ها باید با انتظارات مشتریان خود سازگار باشند – در ارتباط با مشتری، ایجاد محتوا یا ارائه در همه کانال ها. فرمت های ویدیویی و صوتی در حال افزایش است – و آنها باید این امر را بپذیرند که یک راهکاراساسی تولید محتوا است.

برای محتوای متن، هرچه متن بیشتر باشد، بیشتر احتمال دارد که به اشتراک گذاشته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =