طراحی و بازسازی منزل

آیا به تغییرات در محیط زندگی خود فکر کرده اید؟(ریپورتاژ)

یا به تغییرات در محیط زندگی خود فکر کرده اید؟

ریپورتاژ خبری وب سایت گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی در مشهد  

 

در این مقاله به معرفی گروه کارمانی میپردازیم.یکی از خدمات شرکت بازاریابی دیجیتال آرمان ، معرفی مشتریان و پروژه ها در قالب ریپورتاژ مشتریان است.

گاهی فضای زندگی ما نیاز به تحول و بازسازی دارد و گاهی ما نیاز داریم فضای زندگی و دکوراسیون منزل یا مغازه و دکوراسیون داخلی محل کارمان تغییر کند و حتی چیدمان داخلی فضاها با برداشتن دیواری یا گذاشتن پارتیشنی، تغییرات سقف و کف ، نورپردازی و … چهره ای نو به خود بگیرد و یا حتی کاربری آن تغییر کند.

قبل و بعد بازسازی

بازسازی منازل و آپارتمان ها و همچنین بناها و خانه های کلنگی یکی از مواردی است که اکثرا برای متعادل کردن هزینه ها ، از این مورد استفاده می کنند و متقاضی بازسازی هستند.

بازسازی منزل و یا محیطی که در آن هستید می تواند با تغییرات اندکی , تحول بصری بزرگی را ایجاد نماید.

در پاره ایی از موارد بازسازی و زیباسازی به صرفه تر و زود بازده تر است که البته این امر با مشاوره مهندسان معماری صورت می گیرد. برای برخی از اماکن و ساختمان  ها بازسازی در سطح و الویت دیگری قرار بگیرد.

بازسازی ساختمان

هر ساختمانی که برای کاربری های مختلف از آن استفاده می شود بعد از مدتی از ساخت بنا نیاز به زیباسازی و بازسازی دارد این بازسسازی گاهی برای تقویت بنا هست و گاهی برای زیباسازی که بصورت ظاهری اتفاق می افتد.

گاهی این تعمیرات اساسی است و نیاز به بازسازی ساختمان و نوسازی آن احساس می شود. هرچند که بازسازی فقط محدود به ساختمان های قدیمی و سالخورده نمیشود. گاهی ما نیاز داریم فضای زندگی و دکوراسیون منزل یا مغازه و دکوراسیون داخلی محل کارمان به صورت اساسی تغییر کند و حتی چیدمان داخلی فضاها با برداشتن دیواری یا گذاشتن پارتیشنی، تغییرات سقف و کف ، نورپردازی و … چهره ای نو به خود بگیرد و یا حتی کاربری آن تغییر کند.

طراحی و بازسازی منزل

بازسازی شامل چه مواردی می شود:

طراحی مجدد با همان پلان و سطح زمین فعلی :

در این نوع بازسازی صاحبان پروژه مایل هستند که به سازه های اصلی دست نخورد و با یک رولوه کار و پلان فعلی , طراحان معماری داخلی, طرح جدیدی را با درخواست های جدید کارفرما ارائه دهند. به طور مثال آسپزخانه فضای کوچکی دارد و یا اتاق خواب ها, در این موقع مهندسان با طراحی خلاقانه دسترسی و فضاسازی را برای کارفرما طراحی و اجرا می نمایند.

ساخت و بازسازی در اصل بنا:

در این مورد کارفرما مایل است کل بنا را مجدد طراحی و اجرا نماید که در این مورد میتواند خواسته های کارفرما طبقه بندی گردد که شامل هزینه های بالاتری نسبت به حالت اول است، البته این مورد باید توسط مهندسین بررسی گردد.

بازسازی و نوسازی تجهیزات و متریال ها:

این مورد بازسازی بسیار سطحی است طوری که کارفرما فقط می خواهد به طور مثال شیر آلات, کاغذ دیواری های خانه, بافت کف مکان و یاکابینت ها را و … تغییر دهد که این بازسازی در جهت زیباسازی و همچنین بسیار ارزان و سطحی است.

بازسازی بسیار مورد تقاضا و درخواست صاحبان پروژه و کارفرمایان است بنا به این دلایل:

بازه زمانی کمی را در بر میگیرد و کارفرما زود به نتیجه حتصله می رسد.

هزینه کمتری را در تغییر دکوراسیون در بر میگیرد.

تغییرات چشمگیر است و سبب میشود احساس رضایت در کارفرما ایجاد شود.

بازسازی توسط گروه معماری و دکوراسیون داخلی کارمانی 

شرکت کارمانی با بیشتر از دو دهه فعالیت طراحی و اجرای پروژه های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی پیشرو در ارائه خدمات است . کارمانی در نمونه کارهای خود بالغ بر بالای ۱۰۰۰ پروژه بازسازی در زمینه بازسازی منازل مسکونی و آپارتمان های مختلف و اماکن تجاری واداری , چه در زمینه طراحی و چه در زمینه اجرا دارد

جهت مشاوره بازسازی و زیباسازی میتوانید با کارمانی تماس حاصل فرمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =