بازاریابی آنلاین

شفافیت و صداقت در آژانس بازاریابی

شفافیت و صداقت در آژانس بازاریابی 

انجام کار برای مشتریان بیشتر با تلاشی کمتر و شما بعنوان یک رفتار حرفه ای باید مطمئن شوید که آنها این را می دانند!

بازاریابی آنلاین

هر چه صنعت رشد کند مشتریان هوشمندتر میشوند، آنها تجربه و درک بیشتری کسب می کنند. بزودی آنها درک زیادتری خواهند یافت و میتوانند بینش باور نکردنی داشته پیدا کنند..

صنعت بازاریابی دیجیتال با روند سایر صنایع متفاوت نیست. به عنوان مثال، یک مشتری می تواند به وب سایت آژانس نگاه کند و ببیند همه چیز را که مد نظر دارد میتواند انجام دهد نظیر چگونگی نحوه پرداختها ، تاثیر در رسانه های اجتماعی، سئو و غیره!

سپس بعنوان بخشی از سعی و کوشش خودبرای شناخت شما، آنها را در لینکدین بررسی کند و در آنجا آژانس شما را ببینند که شامل چند نفر است و در چند رشته تخصص دارد.

تجربیات مشتریان از بازاریابی دیجیتال به آنها می گوید هر کسی به سادگی قابل اعتماد نیست.

و این باور ممکن است به عنوان یک چالش برای آژانسها در حال حاضر مطرح شود.

به نظر ما این اتفاق نه تنها این یک چالش بزرگ نیست بلکه ممکن است یک مزیت بزرگ برای شما باشد !

شاید بپرسید چطور ممکن است؟

مشتری آگاهی بیشتری پیدا میکند که این آژانس با تجربه میتواند با تلاش کمتر، کار بیشتری انجام دهد . در عین حال ، برای انجام همین کار باید کاملا شفاف باشید که چگونه این کار را انجام می دهید. ما نام آن را پرونده شفافیت میگذاریم .

با شفافیت و صداقت کامل، می توانید توضیح دهید که کارکنان شما میتوانند در چندین رشته کار تخصصی ارائه دهند

این کار چطور ممکن است ؟

شما شفاف بیان میکنید: درست است که در یک حوزه خاص تخصص دارید اما در عین حال با آژانس های دیگر همکاری میکنید تا شکاف موجود در ارائه خدمات خود را پر کنید.

شما میتوانید توضیح دهید که در این کار چگونه یک تدبیر عالی دارید و از انجام این تعاملات هیچ دغدغه ای ندارید و در این روند  از سهم سود خود نیز بهره مند میشوید .

این رویکرد ممکن است برای برخی افراد غیر قابل درک باشد، اما این شفافیت و صداقت کار می کند. در BFO، ما این کار را انجام می دهیم و هم ما و هم مشتریان ما از سود آن بهره مند می شویم . این شاه کلید تخصص ماست .

 

چرا آژانس شما باید تخصص داشته باشد

شاید شما با این مثال قدیمی در ادبیات لاتین آشنایی داشته باشید : “مشغول در همه کارها، اما استاد هیچ کدام.”

مشتریان ما امروزه شفافیت را بعنوان اساس صداقت به رسمیت می شناسند، به خصوص به این دلیل که آنها متوجه کنجهای پنهان بسیاری از زمینه های بازاریابی دیجیتال در عصر حاضر شده اند.

تعدادی از راه ها برای فعالیت در این تخصص وجود دارد:

 

ـ یک صنعت را انتخاب کنید، به عنوان مثال: مهمان پذیری ، تجارت الکترونیک، خرده فروشی و …

–  کار با مشتریان در اندازه های خاص در یک شرکت ، یعنی کسب و کار کوچک یا سازمانی

 ـ  انجام سرویسهای خدماتی ، یعنی جستجوی مشتری، خدمات اجتماعی، خدمات ورودی یا حتی خدمات سنتی

 

این از مزیتهای بزرگ این تخصص است که به مدیران اجازه می دهد بر روی آنچه از آن لذت میبرند بیشترتمرکز کنند.

همچنین این اتفاق فرصتی است برای آژانس و کارکنان شما جهت رشد حرفه ای و حتی توسعه حوزه های جدیدتری از کاربرد این تخصص.

مشتریان متوجه میشوند که دلایل خوبی برای کار با سازمان هایی نظیر شما وجود دارد که تخصص لازمه را دارا می باشند .

به این مولفه ها توجه کنید :

الزاما بزرگتر همیشه بهتر نیست!

بسیاری از سازمان های کوچک، سرعت عمل بیشتری نسبت به سازمانهای بزرگتر دارند . به ویژه اینکه مشتریان معتقدند که خودشان دسترسی بیشتری به کارشناسان ارشد سازمانهای کوچک دارند، مانند همین آژانس شما.

مجموعه های کوچک می توانند خیلی کارها را انجام دهند

یک سازمان کوچکتر اغلب چابکی بیشتری دارد. آنها می توانند یک ارتش زبده آزاد را در هر حوزه ای از تخصص مورد نیاز استخدام کنند. به این ترتیب، آنها می توانند برای هر مشتری اثر بخشی بسیار بزرگی داشته باشند، به خوبی کار کنند و متخصص هم هستند.

این رویکرد همچنین هزینه های بالای این آژانس را کاهش می دهد. همچنین هزینه های مشتری را پایین می آورد. تا حالا هیچکس گفته :” من عاشق هزینه های بالای شما هستم!!. “

تنها چند شاخه وجود دارد

به ندرت یک آژانس کارمندی را پیدا می کند که در بسیاری از رشته های مختلف بسیار عالی باشد. واقعا سخت است که حتی بتوانیم یک متخصص عالی در یک زمینه واحد باشیم.

به عنوان مثال سئو را جستجو کنید. مجموعه مهارت های مورد نیاز برای انجام یک کار درخشان و اثر بخش با سئو عبارت است از: سئو، سئوکار فنی و سئو کار حرفه ای، سئو کردن خارج از سایت، تجزیه و تحلیل و محتوا، به خصوص کیفیت محتوای.

بعضی از نویسندگان محتوا خوب هستند، اما تعداد کمی از نویسندگان خوب سئوکار هم هستند بگونه ای که بتوانند یک متن کپی  را با شرایط و کلمات کلیدی با هم دیگر ترکیب کنند و محتوای ارزشمند و خاص را برای مخاطبان و موتورهای جستجوگر مورد تائید قرار دهند .

اگر متخصص باشید، اطمینان حاصل کنید که در مورد آن کاملا شفاف هستید.

بازاریابی آنلاین

نگاهی دیگر به  شفافیت و صداقت

این یک اشتباه بزرگ است که در وب سایت خود  لیستی از خدماتی را که ارائه نمیدهید فهرست کنید.

شما میگویید کار   SEO را انجام می دهید و یا با یک شرکت توسعه وب همکاری می کنید. هیچ خطایی در گفتار شما نیست که می توانید به مشتریان خود با نیازهایی نظیر  توسعه وب کمک کنید و واقعیت نیز همین است که شما  میتوانید.

واضح است خدماتی که ارائه می کنید و همه آن چیزهایی که باید انجام دهید از طریق همکاری هایتان با سایر  آژانسها انجام میدهید.

استفاده از مشارکت در این راه می تواند نقطه قوت و فروشی خوب برای مشتریان شما باشد و آنها سازمان شما و شرکایتان را به عنوان یک راه حل خوب و کامل مورد نظر قرار می دهند. حتی یک نتیجه بهتر نیز حاصل میشود و آن اینکه سازمان شما صاحب نظری خبره در این زمینه می شود.

به جز مشتریان ، کارشناسان شما هم نتایج و تجربیات بهتری دریافت می کنند. درست است؟

 

مشتریان همچنین از این نوع صداقت و شفافیت قدردانی می کنند. آنها به تخصص شما برای ارائه خدمات در حوزه فعالیت خود احترام می گذارند.

آنها خدمات خود را از طریق مشارکت و مشاورت شما ارائه می دهند ، تلاش هایی دو سویه که موجب صرفه جویی در زمان و پول شما و آنها می شود.

مطمئنا این شفافیت و صداقت کلیدی برای سرعت رشد آژانس شماست چون مشتریان صداقت شما را برای دیگران هم بازگو خواهند کرد.

ترجمه شده در تیم بازاریابی آرمان
لینک وب سایت مرجع:

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =