ابزارهای تبلیغات آنلاین چیست؟

با ابزارهای تبلیغات آنلاین بیشتر آشنا شویم

ممکن است برای شما سوال پیش آید که چگونه باید تبلیغات آنلاین را انجام دهید و از چه ابزاری استفاده کنید . مثل این که شما می دانید آشپزی خوب، میتواند برای شما نتیجه لذیذی داشته باشد اما با روش پخت و مواد مورد استفاده آشنایی نداشته باشید. در این مقاله سعی داریم  شما را به صورت تیتروار با ابزارهای آنلاین آشنا کنیم سپس در مقالات آتی به جزییات هر کدام بپردازیم.

وب سایت ها، وبلاگ ها:

برای اینکه شما مخاطب را جذب کنید ، قطعا باید پایگاهی داشته باشید تا مخاطب وارد آن شود برای این عمل باید یک وب سایت و در حالت غیر حرفه ایی، وبلاگی داشته باشید .

موتورهای جستجو:

موتورهای جستجو، ابزاری هستند برای فرستادن مخاطب به آنچه می خواهید. احراز رتبه بالاتر در لیست حاصل از جستجوهای موتورهای اینترنتی، یکی از روشهای افزایش تعداد مراجعان به سایت در اینترنت است.که باز روش های جذب آن خود شامل اعمال مختلفی هست.

انجمن های اینترنتی:

محیطی است که موضوعهای موردعلاقه، توسط کاربر تعیین و درباره آنها نظریه پردازی میکند. دیگر اعضا که در مواقع بعدی وارد می شوند، نظرات ثبت شده دیگران را در ارتباط با موضوعها می خوانند و این مکانی است از تجمع مخاطب با ویژگی دسته بندی علایق و سن و درخواست ها توسط بازاریاب.

سیستم های ایمیلی:

این ویژگی یعنی شما آدرس دقیقی از نوع  مخاطب خود دارید و برای او دعوت نامه و یا بنر تبلیغاتی خود را ارسال میکنید. که این آدرس در حالت آنلاین همان ایمیل معتبر کاربر است.

شبکه های اجتماعی:

شبکه اجتماعی مجازی زنجیره ای از ارتباطات و گره های شبکه اجتماعی یا حضور غیر فیزیکی افراد در یک محل مجازی است که بر اساس علاقه مندی ها و …  به یک دیگر متصل شده اند.

اپ های موبایل:

امروزه هر آدم حتی غیر حرفه ایی میتواند به راحتی از ابزارهای  موبایل خود استفاده کند. نتیجه این که دسترسی واستفاده از این اپ ها میتواند ما را به مخاطب نزدیک کند .مانند تلگرام , دیوار , لاین و…

تلویزیون های دیجیتالی:

سرویسی است که مخاطبان را قادر می‌کند با خریداری و اتصال یک ست‌ تاپ باکس به دستگاه تلویزیون خود و یا از طریق  ایزار کامپیوتر ، تبلت و موبایل و پرداخت حق اشتراک ماهانه، از خدماتی مانند دسترسی به آرشیو فیلم‌ها و سریال‌ها، موسیقی، پخش زنده، خرید اینترنتی، بازی آنلاین، بانک آنلاین و غیره بهره‌مند شوند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =