خدمات طراحی گرافیک آرمان مارکتینگ کاملا آمیخته است با شور و هیجان دنیای هنر که هوشمندانه به کمک دانش بازاریابی به یک ابزار پرقدرت در بیان و معرفی محصولات و خدمات تبدیل می شود.

 

طراحی هویت بصری

همانند هویت شخصیتی شما، که شما را منحصر به فرد می‌کند، هویت بصری برند هم چاشنی‌ای از کسب و کارتان است و شما را از هر شخص و یا شرکتی دیگری که در تجارت همنام شماست، جدا خواهد کرد. طراحی هویت بصری نیز چیزی است که به شرکت شما شکل می‌دهد. هویت بصری مجموعه‌ای از تمام عناصر برند است که شرکت شما ایجاد می‌کند تا تصویر مناسب خود را به مخاطب  نشان دهد. کارشناسان ما آمادگی دارند تا مرحله به مرحله بنا به ماموریت و چشم انداز مجموعه شما، طراحی هویت بصری برند شما شامل رنگ، فونت، لوگو، پترن و … را انجام دهند.

طراحی لوگو و لوگوتایپ

طراحی لوگو (نماد) شرکت و برند شما با ارائه بهترین طرح های خلاقانه و استاندارد جهت استفاده در برندسازی و تبلیغات. طراحی حرفه ای لوگو را از ما بخواهید.

طراحی کاراکتر تبلیغاتی

طراحی شخصیت متناسب با ویژگی‎های اصلی هر برند. طراحی شخصیت در حوزه‎های مختلف و برای رسانه‏‌های متنوع. آرمان مارکتینگ با توجه به عناصر تشکیل‌دهنده‎ی برند شما و مخاطبان و مشتریانی که در بازار هدف گرفته‎اید،‌ به مدیران کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک کمک می‌کند تا تکنیک و قابلیت فنی را برای تصویرگری شخصیت یا کاراکتر برند خود انتخاب کنند که نزد مخاطبان عزیزتر و در بازار و صورت‌های سفارش مشتریان پرطرفدارتر باشد.

طراحی کاتالوگ و برشور دیجیتال

آرمان مارکتینگ با چندین سال تجربه در زمینه طراحی کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی بروشور و فلایر، فولدر، کلاسور و زونکن توانسته است با تعداد زیادی از مجموعه ها در این راستا همراه باشد. ما با در اختیار داشتن طراحان گرافیک با سابقه در اسرع وقت جوابگوی درخواست های طراحی کاتالوگهای حرفه ایی و صنعتی شما می باشیم.

طراحی اوراق اداری

طراحی سربرگ، طراحی پاکت، طراحی تراکت، کارت ویزیت، برشور، کاتالوگ و …

طراحی پوستر

پوسترها رسانه اي مناسب براي به نمایش گذاشتن رویدادهای خاص، محصولات و یا تبلیغات می باشند.
كاربرد های پوستر: حراجی، ترويج، تبلیغات، استفاده از پوستر های تبلیغاتی روشی منطقی و مقرون به صرفه برای برقراری ارتباط با یک بازار هدف خاص را فراهم می نماید. زمانی که در محل های مناسب نصب گردند، پوسترهای جذاب می توانند افراد نزدیک را به یک رویداد خاص جذب کنند و آنها را از یک محصول یا خدماتی که قرار است در آینده ارائه شوند، مطلع سازد.

طراحی جلد کتاب

موفقیت تجاری یک کتاب عمدتا بسته به طراحی جلد آن کتاب دارد و هر چه جذاب‌تر و زیباتر باشد این موفقیت نیز بیشتر خواهد بود. اگر به عنوان یک مولف به دنبال فروش بالای کتاب خود هستید ما می توانیم شما را در زمینه طراحی جلد کتاب یاری کنیم.